KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

We wtorek ostatnie nabożeństwo różańcowe dla wszystkich o godz. 17.00.

W środę 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i na cmentarzu o godz. 13.00 – za wszystkich zmarłych parafian. O godz. 12.30 rozpoczniemy procesją z wypominkami od bramy głównej. Nie będzie Mszy św. w Raduchowie i wieczorowej w klasztorze. Prosimy panów szafarzy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. oraz panów o zbieranie ofiar do puszek jak co roku, przeznaczymy je na dalsze prace na cmentarzu. Już teraz Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie i datki na ten cel.

2 listopada w czwartek dzień zaduszny Święto zmarłych – porządek Mszy św. o 7.30, 10.00, 16.00 i 18.00 po każdej Eucharystii odmówimy jedną dziesiątkę różańca za zmarłych. Od 15.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed I piątkiem

Przez cały tydzień do soboty po Mszach św. wieczorowych różaniec z wypominkami jednorazowymi za naszych zmarłych. W tym czasie można uzyskać odpust zupełny czyli pomóc duszy oczyszczającej się w czyśćcu w osiągnięciu nieba. Potrzebny jest stan łaski uświęcającej, Komunia św. modlitwa za zmarłych; odmawiamy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.

W I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 z posługą sakramentalną, od 15.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży. I – sobota miesiąca Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w klasztorze. Przypominam o zebraniu w sprawie wyjazdu do Ziemi Św. w niedzielę  5 listopada po Mszy św. o 12.00 w Restauracji Stylowa w Rynku naszego miasta

Wszystkim parafianom i przybyłym gościom na nowy tydzień Szczęść Boże !