Komunikaty duszpasterskie XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

W związku z nowymi zaleceniami sanitarnymi informujemy, że w naszym Kościele Parafialnym i w Klasztorze w Mszach świętych i nabożeństwach może uczestniczyć 50 osób.  Przypominamy, że wierni przebywający w kościele zobowiązani są do zasłaniania nosa i ustProsimy, aby przy wejściu do świątyni korzystać z możliwości dezynfekcji rąk.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszony, czas szczególnej modlitwy i pamięci o Zmarłych.  Za tydzień w niedziele – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i 11.00 w Klasztorze.  Na cmentarzu o godz. 13.00 odmówimy modlitwę za wszystkich zmarłych parafian i polecanych w wypominkach jednorazowych, a także poświecimy nowy krzyż. Nie ma Mszy św. wieczorowej w klasztorze. Prosimy panów o zbieranie ofiar do puszek jak co roku, przeznaczymy je na dalsze prace na cmentarzu. Już teraz Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie i datki na ten cel.

Przypominamy o  nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczorowej. Zachęcamy też modlitwy różańcowej w rodzinach.

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i jednorazowe

Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką. Polecamy dwutygodnik naszej diecezji Opiekun.

Wszystkim parafianom i przybyłym gościom na nowy tydzień Szczęść Boże !