KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

W przyszłą niedzielę nasze święto narodowe, 100 rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Zapraszamy na okolicznościową akademię w piątek o 16.00 na Halę Sportowa oraz Mszę św. w intencji Ojczyzny i jej bohaterów na godz. 12.00 w niedzielę.

W parafii Chlewo odpust ku czci św. Marcina suma o godz. 12.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową za naszych zmarłych po mszach św. wieczorowych do piątku włącznie. Można jeszcze zgłaszać wymienianki.

Przypominam o propozycji wyjazdu do sanktuariów Maryjnych: Lourdes, La Salette, Paray Le Monial na początku czerwca. Zapisy w biurze parafialnym lub w zakrystii.

W piątek modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio spotkanie rozpoczynamy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00

Ukazał się nowy numer Opiekuna poświęcony sprawom patriotycznym  – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !