KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Od dzisiaj w każdą niedzielę Msza św. wieczorowa w kościele parafialnym. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową za naszych zmarłych po mszach św. wieczorowych do piątku włącznie można jeszcze zgłaszać wymienianki.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. Ks. Biskup zaprasza nas do bezpośredniego udziału jak dekanat. Msza św. O godz. 18.00.

Przypominamy ministrantom i całej służbie liturgicznej o swoich dyżurach liturgicznych. Prosimy tez rodziców o pomoc i przypomnienie swoim synom o ich obowiązku do którego się zobowiązywali. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00 w Klasztorze.

Ukazał się nowy numer Opiekuna poświęcony sprawom patriotycznym  – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !