KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

W poniedziałek ostatnie nabożeństwo różańcowe dla wszystkich po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00.

We wtorek 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i na cmentarzu o godz. 13.00 – za wszystkich zmarłych parafian. O godz. 12.30 rozpoczniemy procesją z wypominkami od bramy głównej. Nie będzie Mszy św. w Raduchowie i wieczorowej w klasztorze. Prosimy panów szafarzy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. oraz o przygotowanie ołtarza polowego p. Tadeusza i p. Helenkę.

2 listopada w środę dzień zaduszny Święto zmarłych – porządek Mszy św. o 7.30, 10.00, 16.00 i 18.00 po każdej Eucharystii odmówimy jedną dziesiątkę różańca za zmarłych.

Przez cały tydzień do soboty po Mszach św. wieczorowych różaniec z wypominkami jednorazowymi za naszych zmarłych. W tym czasie można uzyskać odpust zupełny czyli pomóc duszy oczyszczającej się w czyśćcu w osiągnięciu nieba. Potrzebny jest stan łaski uświęcającej, Komunia św. modlitwa za zmarłych; odmawiamy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się w int. rodzin w łączności z pielgrzymami zgromadzonymi przed obrazem św. Rodziny w kaliskim sanktuarium św. Józefa. Po Mszy św. odmówimy wspólnie Litanię do św. rodziny w intencji rodzin naszej parafii.

W I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 z posługą sakramentalną, od 15.00 spowiedź I – piątkowa dzieci i młodzieży. W sobotę wyjątkowo Msza św. o godz. 10 z racji 100 lecia śm prof. Teofila Ciesielskiego w intencji zmarłych i żyjących pszczelarzy.  Nie będzie mszy św. o godz. 9.00. I – sobota miesiąca  Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17 30 nabożeństwo poprzedzające Mszę św. Zbiórka ministrantów w sobotę po Mszy św. o godz. 11.00.

Pojawił się nowy numer Przewodnika. Są jeszcze Opiekuny  i kalędarze na 2017.

Wszystkim parafianom i przybyłym gościom na nowy tydzień Szczęść Boże !