KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj nasze święto narodowe, 100 rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i jej bohaterów o godz. 12.00.  W parafii Chlewo odpust ku czci św. Marcina suma o godz. 12.00.

Za tydzień zbiórka do puszek na upominki dla osób samotnych i biednych z naszej parafii jak co roku przeprowadzą ją panie z parafialnego zespołu charytatywnego, którym dziękuję z całego serca za podjęty trud, a wszystkich proszę o ten dar serca jak co roku.

We wtorek po mszy św. wieczorowej różaniec fatimski. Zapraszamy koło różańcowe i wszystkich czcicieli Matki Bożej.

W czwartek z racji dyżuru spowiedniczego u św. Józefa biuro parafialne do południe będzie nie czynne. W biurze parafialnym można jeszcze składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy od I niedzieli adwentu. Proszę już porządkować groby po uroczystości Wszystkich Świętych. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00 w Klasztorze.

Wszystkim parafianom i Gościom  na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !