Komunikaty duszpasterskiE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

W związku z nowymi zaleceniami sanitarnymi informujemy, że w naszym Kościele Parafialnym i w Klasztorze w Mszach świętych i nabożeństwach może uczestniczyć 40 osób i że wierni przebywający w kościele zobowiązani są do zasłaniania nosa i ust oraz zachowania 2 m. odstępów od siebie.

W środę nasze święto narodowe, 102 rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i jej bohaterów na godz. 11.00.

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu.

W związku z kwarantanną i nie odprawienia Mszy św. od 15 października do 21 października – prosimy zainteresowanych o ponowne zgłoszenie się do biura parafialnego w celu wyznaczenia ponownego terminu – czekamy tydzień w przeciwnym razie sami ponownie wyznaczymy terminy zaległych Mszy św. W Raduchowie zawieszamy Msze św. o godz. 9.00 na czas trwania pandemii. Te intencje będziemy odprawiać o 9.30 we Farze. Prosimy o stosowanie się do przepisów sanitarnych ze względu na swoje życie i bliźnich.

Ukazał się nowy numer Opiekuna – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże!