KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

W Piątek przypada nasze święto narodowe, kolejna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i jej bohaterów na godz. 11.00.  W parafii Chlewo odpust ku czci św. Marcina suma o godz. 12.00.

W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych którzy oddali życie za wolność naszego kraju. Za tydzień zbiórka do puszek na upominki dla osób samotnych i biedniejszych dzieci z naszej parafii jak co roku przeprowadzą ją panie z parafialnego zespołu charytatywnego, który dziękuję z calego serca za podjęty trud a wszystkich proszę o ten dar serca.

W najbliższy piątek spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczynamy  spowiedzią od 17.00 i  Mszą św. o godz. 18.00.

Przypominamy, że do końca listopada przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Fatimy. Prosimy o zgłoszenia by móc dokonać rezerwacji biletów lotniczych.

W sobotę o godz. 11.15 zbiórka ministrantów – grupa młodsza szkoła podstawowa. Proszę dokonywać aktualizacji grobów na naszym cmentarzu z kartkami które były wydawane by otrzymać stosowny dokument.

Ukazał się nowy numer Opiekuna, Przewodnika katolickiego, zachęcamy do ich nabywania, są jeszcze kalendarze diecezjalne na 2017 rok.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !