KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przed naszymi kościołami coroczna zbiórka ofiar do puszek na świąteczne upominki dla biedniejszych dzieci i osób samotnych naszej parafii. Jak co roku przeprowadzą ją panie z zespołu charytatywnego. Już teraz dziękuję wszystkim za dar serca na ten cel.

Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

W parafii Marszałki tradycyjny Odpust suma o godz. 8.00.

We wtorek i środę spotkanie z dziećmi z klas 3 w Szkole Podstawowej o godz. 15.00. W piątek poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I komunii św. na Mszy św. o godz. 18.00.

Ukazał się nowy numer Opiekuna, zachęcamy do ich nabywania. Pojawiły się znowu kradzieże na naszym cmentarzu parafialnym, prosimy o nie zostawianie cenniejszych wazonów czy lampionów. Proceder wart najwyższego potępienia brak słów.

Wszystkim parafianom i Gościom  na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !