KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

Kończymy dziś rok liturgiczny. Za tydzień I niedziela Adwentu. To czas oczekiwania na przyjście Pana. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dziś uroczystości odpustowe w Marszałkach, ku czci Chrystusa Króla.

Za tydzień niedziela powołaniowa  – zbiórka ofiar do puszek na seminarium duchowne. Zbiórkę przeprowadza klerycy naszego Seminarium Duchownego.

W tym tygodniu przypada I – sobota miesiąca adoracja  wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy św. o godz. 18. W piątek  zapraszamy wszystkich na spotkanie grupy Ojca Pio o godz. 18.00 rozpoczniemy od wspólnej Mszy św.

We wtorek po mszy św. wieczorowej spotkanie z zespołem charytatywnym u p. Krystyny.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki

Szczęść Boże.