Komunikaty duszpasterskiE XXXIV NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

Kończymy dziś rok liturgiczny. Za tydzień I Niedziela Adwentu. To czas oczekiwania na przyjście Pana. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

 We wtorek o godz. 11.00 w Kraszewicach odbędzie się pogrzeb ks. Tadeusza Małolepszego byłego proboszcza tej parafii. Ze względy na reżim pogrzeb będzie o charakterze ograniczonym. Polecajmy modlitwie duszę ks. Tadeusza, który przez wiele lat posługiwał w konfesjonale – również w naszej parafii. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Z uwagi na zaostrzenie przepisów sanitarnych za tydzień przywracamy Mszę św. o godz. 12.00. Również za tydzień Msza św. o godz. 11.00 przechodzi do Fary do odwołania. Roraty w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 18.00 dla wszystkich. W środę i sobotę o godz. 9.00. Zachęcamy do spowiedzi adwentowej pół godziny przed Msza św. wieczorowa. Nie będzie spowiedzi zbiorowej. Poświecenie książeczek i medalików planujmy na Mszy św.  8 grudnia – szczegóły podamy później. (W tym roku wizyta duszpasterska będzie odwołana. Mieszkańcy poszczególnych w tym roku miasto Grabów zgromadzą się na Mszy św. wieczorowej, która będziemy sprawować o zdrowie i Boże Błog. na nowy roku). Szczegóły podamy później.  

W biurze parafialnym do soboty można składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy czytać od I Niedzieli Adwentu.

Przypominamy o świecach adwentowych na wigilijny stół. Ukazał się też nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych w cenie 6 zł. i Opiekuna u ministrantów i w zakrystii.

Wszystkim parafianom na nowy tydzień pracy i nauki

Szczęść Boże.