KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

Dziś przed naszymi kościołami coroczna zbiórka ofiar do puszek na świąteczne upominki dla biedniejszych dzieci i osób samotnych naszej parafii. Jak co roku przeprowadzą ją panie z zespołu charytatywnego. Już teraz dziękuję wszystkim za dar serca na ten cel.

Kończymy dziś rok liturgiczny. Za tydzień I niedziela Adwentu. To czas oczekiwania na przyjście Pana. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dziś uroczystości odpustowe w Marszałkach, ku czci Chrystusa Króla. Suma odpustowa o godz. 12.00.

W środę spotkanie z dziećmi z klasy 3a i Zamościa, a w piątek z dziećmi klas 3 b i 3 c w Szkole Podstawowej o godz. 15.00.

Zapraszamy za tydzień w niedziele na koncert piosenki religijnej w wykonaniu ks. Bogdana Skowrońskiego o godz. 18.00 do Sali OSP w Grabowie. Będzie możliwość zakupu płyt.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki

Szczęść Boże.