Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna

Komunikaty duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Otoczmy modlitwą  dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Równoległa Msza św. również o godz. 10.00 w Klasztorze. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych. Msza św. wieczorna w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 19.00.

Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej – Msze św. wieczorne i nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym o godz. 18.

W czwartek dzieci I komunijne udają się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Z tej racji biuro parafialne w czwartek rano zamknięte.

Rocznica I Komunii św. w niedzielę o 9.30, próba w piątek o godz.16.00 w Farze, a po niej ok. godz. 16.30 spowiedź dla dzieci i rodziców.

Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za dwa tygodnie Niedziela Zesłania Duch św. kończąca okres Wielkanocy a także okres Komunii św. Wielkanocnej (obowiązek wynikający z 3 przykazania kościelnego).

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.