Przemienienie Pańskie

Komunikaty duszpasterskie

XVIII Niedziela Zwykła

Dziś od godz. 9 do 12 odbywa się „STRAŻACKA ZBIÓRKA KRWI”. Akcja organizowana przez OSP w Grabowie – krew można oddawać w restauracji „Stylowa”. Zachęcam tych co mogą podzielić się tym bezcennym lekiem ratującym ludzkie życie.

W tym tygodniu będziemy gościć pielgrzymów ujadających się na Jasną Górę i proszą nas o nocleg. We wtorek pielgrzymka Jarocin-Pleszew, w środę  grupa brązowa i zielona z Ostrowa Wlkp.

Za tydzień w niedzielę przypada 13 dzień miesiąca po Mszy wieczorowej różaniec fatimski.

Ponawiam prośbę o wystawienie asysty na odpust św. Rocha w Mikstacie. Tradycyjnie jedziemy 16 w środę na sumę o godz. 11.00 wyjazd o godz. 10 sprzed klasztoru.

Jest jeszcze Opiekun a w nim – m.in.– zmiany personalne księży wikariuszy naszej diecezji. Dostaliśmy piękne kolendrze diecezjalne z zdjęciami sanktuariów oraz wizerunków Matki Bożej koronowanych papieskimi koronami, cena kalendarzy to 7 zł.

W czasie wakacji biuro parafialne czynne według harmonogramu podanego w gablocie.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku. Rolnikom – Szczęść Boże na czas żniw!!!