Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i komunie św. rocznicową – dzieci rocznicowe udają się w najbliższy czwartek na spotkanie ze św. Józefem Kaliskim i Matką Bożą Licheńską (wyjazd autokarem z pod remizy o godz. 6.30). Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. – odmawiamy ją po mszy św. wieczornej

W środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W piątek – Dzień Matki – otoczmy nasze mamy modlitwą prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy niebo.

Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne w czwartek.

Zostały też opróżnione boksy ze śmieciami – koszt ponad
9,500 tysięcy złotych. Prosimy nie wyrzucać na cmentarzu śmieci domowych. Dziękuje p. Lechowi Wardze oraz p. Tadeuszowi Zatylnemu za pomoc w koordynacji tej sprawy.

Za tydzień  Niedziela Zesłania Duch Św. kończąca okres Wielkanocy.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w sobotę (27 maja br.) na Mszę świętą na godz.18.00 i spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.

Jest nowy numer Opiekuna – a w nim prezentacja dwóch nowych
neoprezbiterów wyświęconych dla naszej diecezji.
         Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask
za przyczyną Matki Bożej.