UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1.11.2015 r.

1.)Jutro dzień zaduszny 2 listopada – porządek Mszy św. o 7.30, 10.00, 16.00 i 18.00 po każdej Eucharystii odmówimy jedną dziesiątkę różańca za zmarłych.

2.)Przez cały tydzień do soboty po Mszach św. wieczorowych różaniec z wypominkami jednorazowymi za naszych zmarłych.

3.)W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się w int. rodzin w łączności z pielgrzymami zgromadzonymi przed obrazem św. rodziny w kaliskim sanktuarium św. Józefa. Po Mszy św. odmówimy wspólnie Litanię do św. rodziny w intencji rodzin naszej parafii.

4.)W I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 z posługą sakramentalną, od 15.00 spowiedź I – piątkowa dzieci i młodzieży.

5.)I – sobota miesiąca po Mszy. Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

6.)Od 8 listopada Msza św. wieczorowa w niedziele o godz. 17.00, w kościele parafialnym do końca kwietnia.

7.)Przez cały tydzień można uzyskać odpust zupełny czyli pomóc duszy oczyszczającej się w czyśćcu w osiągnięciu nieba. Potrzebny jest stan łaski uświęcającej, Komunia św. modlitwa za zmarłych; odmawiamy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.

8.)Wyjazd dzieci i młodzieży na basen do Kalisza 7 listopada gromadzimy się na wspólnej Mszy św. o godz. 9.00 w kościele farnym.

9.)Za tydzień 8 listopada po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie pielgrzymów udających się do Lourdes (wpłacamy zaliczkę 1200 zł – podajemy numer pesel lub paszportu).

10.)Pojawił się nowy numer Przewodnika i Promyczka dobra.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !!!