Uroczystość

JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA

Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zespół Charytatywny będzie zbierał ofiary do puszek na upominki na Mikołaja dla naszych seniorów. Kończymy rok liturgiczny – po mszy o 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczysty Akt Oddania Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Za tydzień I Niedziela Adwentu. To czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – od 15.00 spowiedź I – piątkowa. Msza św. o 16.00. Wieczorem o 17.30 spowiedź i Msza św. o godzinie 18.00. I sobota miesiąca po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej – odmówimy różaniec.

Są do nabycia świece CARITAS – wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie 12 zł. Za tydzień w zakrystii można będzie nabywać poświęcone opłatki na wigilijny stół. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy,  Bardzo proszę o zamykanie drzwi od kościoła

Jest nowy numer Opiekuna –  zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.