V Niedziela Wielkanocna

07.05.2023 r.

Komunikaty duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna

Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św..

W poniedziałek uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski. Odpust w parafii Czajków.

Za tydzień w niedziele przypada dzień I Komunii św. w naszej parafii. Msza dla dzieci o godz. 10.00 – równoległa Msza św. w klasztorze. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i wspólna fotografia. Msza św. wieczorna w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 19.00.

W czwartek proszę przygotować kościoły do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00 do fary. Spowiedź dzieci i ich bliskich przed I komunią św. w sobotę o godz. 16.00 w Farze. Próby dzieci komunijnych z rodzicami w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00.

Za dwa tygodnie w niedzielę: 21 maja o godz. 9.30 – Komunia św. rocznicowa

Jest nowy numer opiekuna „Opiekuna” a w nim historia nabożeństw Majowych oraz artykuł jak rozpoznawać autentyczność objawień – czy są prawdziwe czy nie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.