Watch movie online Split (2017)

ogłoszenia

1.)Dziękujemy wszystkim za ofiary na potrzeby Kościoła z racji kwartalnej zbiórki przyniosła 12 tys. zł.

2.)We wtorek i czwartek o 16.00 próba śpiewu przed I Komunią św.

3.)W środę wypada 13 dzień miesiąca po Mszy św. wieczorowej odmówimy wspólnie różaniec.

4.)W czwartek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00.

5.)W tym tygodniu biuro parafialne do południa będzie nieczynne, a w środę po wieczornej Mszy św.

6.)Za tydzień niedziela dobrego pasterza – modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, taca w tym dniu przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Kaliszu.

7.)Za tydzień w niedzielę Msza św. w Raduchowie wyjątkowo o godz. 10.00.

8.)Spotkanie byłych wychowanek Salezjańskich odbędzie się 24 kwietnia w niedziele o godz. 15.00 w domu sióstr. Rozpocznie się Mszą św. w kaplicy sióstr.

9.)Pojawił się nowy numer Opiekuna, Przewodnika Katolickiego i Promyczka Dobra – pisma dla dzieci zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy
Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.