XXIV Niedziela zwykła Komunikaty duszpasterskie 13.09.2015 r.

1.)Suma odpustowa w parafii Morawin o godz. 12.00 ku czci narodzin NMP, również w parafii Kotłów rocznica koronacji cudownego obrazu o godz. 11.30, szczegóły na plakatach.

2.) 18 września w piątek obchodzimy w Kościele wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Trwamy w tygodniu wychowania z tej racji zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 17.00, będziemy modlili się za dzieci, młodzież, katechetów i nauczycieli, a w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I – Komunii św.

3.)Przypominamy wyjazd ministrantów na pielgrzymkę do Kalisza w sobotę 19 września o godz. 8.30 sprzed remizy strażackiej, powrót ok. 14.00.

4.)Dnia 10 października w sobotę, odbędzie się 9 spotkanie czcicieli i Grup Modlitwy Ojca Pio diecezji kaliskiej w Wołczynie. Organizujemy wyjazd z naszej parafii, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zapisy w zakrystii koszt 20 zł.

5.)Są nowe numery naszych czasopism: Opiekuna, Przewodnika i Promyczka dobra pisma skierowanego dla dzieci, jest jeszcze kilka kalendarzy na rok 2016. Zachęcamy do nabywania pism katolickich.