XXVIII Niedziela zwykła Komunikaty duszpasterskie – 11.10.2015 r.

1.) Dziś dzień papieski przed kościołami zbiórka ofiar do puszek na Fundusz stypendialny dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Dziękuję wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz a paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.

2.) Od poniedziałku do czwartku ze względu ma rekolekcje kapłańskie biuro parafialne NIECZYNNE, w razie konieczności po Mszach św. rano i wieczorem.

3.) W środę tradycyjny dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy o naszych nauczycielach i wychowawcach, nie tylko składając im życzenia, ale również modlitwę. Zapraszamy szczególnie na modlitwę różańcową w ich intencji.

4.) W piątek 16 października rocznica wyboru Jana Pawła II, po Mszy św. wieczorowej odmówimy Litanie do bł. Jana Pawła II polecając naszą ojczyznę i wszystkich nią rządzących, prosząc o pokój, dialog i zgodę.

5.)Są do nabycia nowe numery Opiekuna, a w nim artykuły poświęcone ubezpieczeniu cmentarzy i nagrobków, przewodnik Katolicki i Promyczka Dobra, zachęcamy do ich nabywania.
Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !