01.10.2023 r.

Komunikaty duszpasterskie
 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2023

Na początku Bóg zapłać wszystkim z a dar serca na potrzeby Parafii. Pieniądze zasiliły konto parafialne.

Dzisiaj po Mszy o godzinie 11:00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII, a popołudniu 16:00 spotkanie z Żywym Różańcem.

Nabożeństwa różańcowe: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
o godzinie 17.00, a w środę, sobotę, niedziele po wieczornej Mszy św. (pełne).

W poniedziałek biuro parafialne nieczynne, od 4 października (środa) przyjmujemy intencje i rezerwacje na nowy rok kalendarzowy.

2 października we wspomnienie św. Aniołów Stróżów dodatkowa Msza św.
w klasztorze o godzinie 18.00 w intencji Wolontariuszy i darczyńców „Anieli
w Bieli” z prośbą o zdrowie dla podopiecznych. Biuro parafialne w tym dniu nieczynne.

W tym tygodniu przypadnie I-szy Czwartek miesiąca. Po Mszy nabożeństwo do św. ojca Pio. W tym dniu modlimy się także w intencji poczętego życia oraz za rodziny.
         W I-szy piątek miesiąca objazd chorych, których zgłaszamy jak zawsze.

Od 15:00 spowiedź I-szo piątkowa. O 16:00 msza święta i dziesiątek różańca dla dzieci. Adoracja i Msza o godz. 18.00.

W I-szą sobotę różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Mari. O godzinie 10.00 zbiórka z ministrantami.
Do nabycia są jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok.

Wszystkim parafianom  i gościom, życzymy wielu łask za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej