Komunikaty duszpasterskie

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. mgr Aleksandra Piekielnego, który podjął w naszej parafii urząd wikariusza. Życzymy mu dużo zdrowia i satysfakcji w pracy duszpastersko – katechetycznej.

Ma mszy św. o 9.30 podziękujemy jako parafia za tegoroczne plony ziemi upraszając Bożych łask dla wszystkich rolników, ogrodników sadowników i pszczelarzy w naszej parafii. Tradycyjny bochen chleba składają przedstawiciele ze wsi Kania.

W środę rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Z racji obostrzeń Msza św. polowa na terenie szkoły w Grabowie. Młodzież i dzieci ze szkoły w Zamościu zapraszamy na Mszę św. do Fary o godz. 9.00.

W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca – spowiedź od 15.00. Po Mszy św. porannej odwiedzimy chorych, których zgłaszamy jak zawsze. I sobota miesiąca – po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający.

Spotkanie z ministrantami i kandydatami na ministrantów w sobotę o 11.00.

Od przyszłej niedzieli wznawiamy Msze św. w Raduchowie o godz. 9.00 a Msza św. o godz. 11. wraca do klasztoru.

W przyszła niedziele spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych  po Mszy św. o godz. 11.00 -Obecność obowiązkowa.

Szkoła Biblijna dla młodzieży i dorosłych rozpoczyna działalność od września w 2 i 3 sobotę miesiąca w naszym Seminarium. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

W przyszła niedzielę modlimy się i wspieramy materialnie dramat ludzi z Afganistanu zmuszonych do ucieczki z kraju przed wojną modlitwie. O przeprowadzenie zbiórki prosimy panie z zespołu charytatywnego.

Wszystkim parafianom i gościom, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.