KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Dziś przed kościołami zapowiadana zbiórka do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu – Bóg zapłać za dar serca i paniom z zespołu charytatywnego za zorganizowanie zbiórki.

W środę przypada Narodzenie NMP – msze św. o godz. 9.00 i 18.00 – po nich poświęcenie ziarna na tegoroczne zasiewy.

Spotkanie z katechetami w piątek o godz. 16 na probostwie.

Za Tydzień na msze św. o 11 w klasztorze zapraszamy dzieci i młodzież tak jak było dotychczas. Wtedy też poświecimy tornistry i przybory szkolne I-klasistom. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Trwają prace na wieży kościoła parafialnego, kwartalna zbiórka ofiar na ten cel będzie w niedziele – 26 września – proszę o jej przeprowadzenie jak zawsze panie i panów z rady parafialnej i komitetu remontowego.

Przypominamy – woda świecona znajduje się w dozowniku bezdotykowym nad kropielnicą, a płyn dezynfekujący na stoliku. Nadal w kościele obowiązują maseczki.

Wszystkim parafianom i gościom, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.