Komunikaty duszpasterskie

V Niedziela Zwykła

Dziś zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Przeprowadzają ją panie z żywego Różańca, którym  bardzo dziękuję za podjęcie się tego trudu. Wszystkim za dar serca Niech modlitwa sióstr stanie się duchowym wsparciem.

Od dzisiejszej niedzieli przywracamy z racji obostrzeń covidowych msze św. o godz. 12.00, na którą zapraszamy dzieci, a szczególnie przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców będzie to ich msza św. formacyjna. Spotkanie dla rodziców tych dzieci za tydzień po Mszy św.  o godz. 12.00.  Obecność obowiązkowa przynajmniej  jednego z rodziców.  Natomiast w poniedziałek od 16.oo w salce przy klasztorze będzie można zamówić alby komunijne szyte na wymiar.

Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy z prośbami na kartkach na Msze św. wieczorną w czwartek i nabożeństwo ku Jego czci.

Młodzież – kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na 18.30 na spotkanie.

.