Komunikaty duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00

Szatki dla dzieci do I komunii św. będą do odbioru w poniedziałek od 17.00 w salce przy klasztorze.

W piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Obchodzimy 30 lecie powstania naszej diecezji. W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, dnia 25 marca br., w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. My w tej intencji będziemy sie modlić w sobote na wieczornej mszy św. a po niej w tych intencjach odmówimy różaniec.

Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w IV Niedzielą Wielkiego Postu, poprowadzi je ks. Bogdan Reczek – proboszcz z Wielowsi. Rekolekcje szkolne poprowadzą siostry Doroteuszki z Kalisza. Z racji rekolekcji szkolnych nie będzie objazdu chorych w I Piątek miesiąca (1 kwietnia). Chorych odwiedzimy tydzień później 8 kwietnia – będzie to już w ramach spowiedzi Wielkanocnej.

W przyszła niedziele zmiana czasu na letni – śpimy godzinę krócej. Za tydzień także kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego parafii.

.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!