Komunikaty Duszpasterskie

Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św..

3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. jak w niedziele. Ofiary z tego dnia przeznaczone są na utrzymanie Radio Rodzina.

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii. Msz dla dzieci o godz. 09.00. i 11.00 Równoległa Msza św. również o godz. 09.00 i 11.00 w klasztorze. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i wspólna fotografia. Msza św. wieczorna w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00.

W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00. Spowiedź dzieci i ich bliskich przed I komunią św. w sobotę o godz. 15.00 w Farze. Próba generalna dzieci komunijnych w środę o godz. 15.30 – I Grupa, 17.00 – II Grupa.

Pierwszy Czwartek Miesiąca – adoracja w klasztorze w intencji powołań od g. 16.30 do wieczornej Mszy św.

Pierwszy Piątek miesiąca, chorych odwiedzimy od 8.00 – zgłaszamy jak zawsze. Okazja do spowiedzi od g.15.00 w Klasztorze. Adoracja po mszy o g. 16.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie o 17.00; 17.30 Spowiedź i 18.00 Msza św.

I sobota miesiąca Różaniec wynagradzający po mszy wieczornej.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w parafii św. Wawrzyńca w Wielowsi. Rozpoczęcie 1 maja o g.11.00 Msza św. a po niej katecheza.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.