Komunikaty

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wsparli czy włączyli się w Diecezjalno-Gminne Dożynki które przeżywaliśmy tydzień temu w naszym mieście i w naszej Parafii.

Dziś msza św. polowa dziękczynna za żniwa w Zamościu o godz. 14.00 przy Domu Strażaka.

Dziś na msze św. wieczorną w klasztorze dotrze ksiądz i wolontariusze z Afryki w ramach Akcji Wolni-Niewolni która zajmuje się ofiarami handlu ludźmi. Będzie można włączyć się w te akcje.

W Czwartek – I czwartek miesiąca Msze św. na rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego w klasztorze o 9.00 i 10.00.

– adoracja w intencji powołań od 16.30.

W I Piątek Miesiąca okazja do Spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolno – katechetycznego od godz. 15.00, chorych odwiedzimy od g. 8.00 – zapisy w biurze, w zakrystii i telefonicznie.

I sobota Miesiąca – Różaniec wynagradzający po wieczornej mszy św.

Serdecznie witamy także w naszej wspólnocie nowe siostry salezjanki, które będą posługiwać w naszym mieście i parafii. Życzymy wielu łask bożych i owocnej pracy.

Jeszcze w tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko po mszach św. z wyjątkiem wtorku i piątku. Od następnej Niedzieli wracamy do stałych godzin.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask. Szczęść Boże!