XXIV Niedziela Zwykła

Dziś na mszy św. o godz. 11.00 poświecimy tornistry i przybory szkolne uczniom 1 klas szkoły podst. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I komunii św. W Morawinie odpust ku czci Narodzin NMP suma o 12.00.

Za tydzień na godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne młodzież z klas VIII i tych którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

W środę (14 września) przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego – z inicjatywy Episkopatów Europejskich jest to dzień modlitwy o pokój na świecie a szczególnie na Ukrainie.

W czwartek zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wieczorną Msze św. i nabożeństwo wraz z intencjami na kartkach – składamy je przy wejściu na stoliku. Biuro parafialne  do południa nieczynne ( konferencja z ks Biskupem)

Za tydzień (18 września)także Diecezjalna Pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego w tym roku szczególnie w intencji pokoju na świecie. Rozpoczęcie czuwaniem o 14.00 przy relikwiach Krzyża świętego, o 15.00 Koronka a po niej Msza św. pod przewodnictwem ks. Bp. Damiana Bryla.

W przyszła niedziele także msza św. na Kani przy Krzyżu.

Wszystkim parafianom i gościom, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.