Komunikaty duszpasterskie

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj Dzień Ubogich parafialna zbiórka na Caritas  zbierają panie z parafialnego Koła charytatywnego. Zapraszamy chętne panie do przystąpienia do tej grupy. To piękne dzieło pomagać innym.

Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i dokonanie uroczystego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. ). Odpust w Marszałkach

Rusza wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych w cenie 6 zł, a także nowość w tym roku – haftowane serwetki Caritas. Będziemy je rozprowadzać od I Niedzieli Adwentu.

Jest jeszcze Opiekun. Zachęcamy do lektury

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy czytać od I Niedzieli Adwentu.

W związku z narastaniem ilości zakażeń przypominamy wszystkim uczestnikom liturgii o obowiązujących normach sanitarnych (maseczki dezynfekcja rąk, dystans).

Wszystkim parafianom  na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !