Komunikaty duszpasterskie

II Niedziela po Bożym Narodzeniu

W ramach Odwiedzin Duszpasterskich – na mszę wieczorną zapraszamy w tym tygodniu mieszkańców Zamościa, Raduchowa, Kani i Grabów Wójtostwa, którą będziemy sprawować w waszych intencjach, dziękując za otrzymane łaski w tym roku i prosząc o Boże błogosławieństwo w Roku Nowym, przede wszystkim o zdrowie. Kto chciałby poświecić nowy dom lub mieszkanie, prosimy o indywidualne zgłoszenie. Przynosimy wodę do błogosławieństwa domów.

W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwana świętem „Trzech Króli”. Porządek mszy św. niedzielny. Na wszystkich Mszach św. święcimy kadzidło, mirrę i kredę do opisania drzwi, które można nabyć u ministrantów jako cegiełkę i wsparcie ich służby w naszej parafii.

W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca. W piątek odwiedziny chorych – od godz. 8.00 – zgłaszamy jak zawsze. O 15.00 i przed mszą wieczorną – okazja do spowiedzi. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na godz. 18.00 na Eucharystię i po niej spotkanie formacyjne.

Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego rozpoczyna okres karnawału, który trwa  aż do środy popielcowej.

Polecamy nowy numer Opiekuna.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże na nowy tydzień !!!