Komunikaty duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła

W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie św. Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz. 9.00 11.00, 16.00 dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i 18.00.

Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Tradycyjnie proszę o jej przeprowadzenie panie z zespołu Różańcowego.

W tym tygodniu przypada:

–  I czwartek miesiąca  modlimy się w intencji rodzin i poczętego życia a także o powołania.

– I piątek miesiąca – od 8.00 odwiedziny chorych, których zgłaszamy jak zawsze, od 15.00 spowiedź św. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na wieczorną Mszę św. i spotkanie formacyjne.

–  I sobota miesiąca –  po mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Od przyszłej niedzieli w związku z pandemią wraca msza św. o godz. 12.00 – Zapraszamy na nią dzieci szczególnie przygotowujące się do I komunii św i ich rodziców będzie to ich msza św. formacyjna. Msza sw. o godz. 11.00 bez zmian.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!