Komunikaty Duszpasterskie

Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przeżywanie Świat Paschalnych. Osobno dziękuje ks. Aleksandrowi, panu Pawłowi, Panom którzy przygotowali dekorację Bożego grobu, Państwu katechetom, służbie liturgicznej, Pani Magdalenie naszej organistce, scholi młodzieżowej, pani Ewie troszczącej się o piękno i czystość naszego kościoła – i wam wszystkim za wszelką pomoc i okazane dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą.

Dzieci przygotowujące się do I komunii św. zapraszamy na próby:

– czwartek g.16.00 kl. A i C (grupa komunijna z godz.9.00)

–  piątek g. 17.00 kl. B i dzieci ze SP w Zamościu (grupa z g. 11)

Natomiast Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek po wieczornej mszy św. o  g.18.30.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po mszy o godz. 12.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00 którą zakończymy wspólnie odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny i prosząc o pokój.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego