Komunikaty Duszpasterskie

Zakończyły się wakacje rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny a wraz z nim nową formację – przygotowania do sakramentów I Komunii św. i Bierzmowania dzieci i młodzieży z naszej parafii. Za Tydzień na msze św. o 11 w klasztorze zapraszamy dzieci i młodzież tak jak było dotychczas. Wtedy też poświecimy tornistry i przybory szkolne I – klasistom. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I komunii św.

Za 2 tygodnie zapraszamy na spotkanie organizacyjne młodzież z klas VIII z rodzicami.

W czwartek przypada Narodzenie NMP – msze św. o godz. 9.00 i 18.00 – na nich tradycyjnie święcimy ziarna na tegoroczne zasiewy.

Spotkanie z katechetami w piątek o godz. 16.00 na probostwie.

Kandydatów i ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o g. 11.00 w klasztorze.

Biuro parafialne wraca do stałego porządku.

(poniedziałek 16.30-17.30

Środa 9.30-11.00

Czwartek 8.30-10.00

Sobota 9.30-11.00)

Wraca też msza św. o godz. 9  w Raduchowie. Msza św. w niedzielę  wieczorowa do końca września o 19.00, od października o 17.00.

Wszystkim parafianom i gościom, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.