Komunikaty duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła

Dziś kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej świątyni z racji kończącego się kwartału. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom i wszystkim tym którzy ją przeprowadzają.

W sobotę rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc  różańca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele: ze szczególnym udziałem dzieci tradycyjnie –  w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.30.

Dla wszystkich w środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

Od następnej niedzieli Msze św. w klasztorze w niedziele wieczorem o godz. 17.00.

W czwartek zapraszamy na wieczorną msze św. i nabożeństwo za wstawiennictwem św. o. Pio.

Polecamy nowy nr. Opiekuna – w nim m.in. o świętych zakochanych w różańcu i o diecezjalnym święcie Ministranta i dla dzieci w promyczku radości – jak zrobić Archanioła z papieru 😊.

Rezerwacja mszy świętych na Nowy 2023r od następnego poniedziałku 3.10.2022. Wymienianki tydzień później – można składać do końca listopada.

Przypominamy że rozpoczęło się przygotowanie do I komunii św. i do sakramentu bierzmowania – uwrażliwiamy szczególnie rodziców dzieci i młodzież o należyte wykorzystanie tego czasu.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.