Komunikaty Duszpasterskie

Komunikaty duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła

Bóg zapłać serdecznie wszystkim za piękne przeżycie Uroczystości Wszystkich Świętych, za pomoc w przygotowaniu cmentarza, za złożone ofiary na cmentarzu i tym którzy je zbierali.

Dziś niedziela powołaniowa w naszej  parafii – serdecznie witamy naszych kleryków którzy z nami modlą się o powołania i zbierają ofiary na utrzymanie seminarium.

W Czwartek Zapraszamy Czcicieli św. o. Pio na msze św. wieczorną i modlitwę za Jego wstawiennictwem.

W piątek we wspomnienie św. Marcina z Tours obchodzimy Święto Niepodległości Polski – zapraszamy na Msze św. w intencji Ojczyzny o g. 10.00.

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne, które rozpoczniemy czytać od I Niedzieli Adwentu.

W sobotę biuro parafialne  wyjątkowo nieczynne z racji konferencji rejonowej kapłanów z ks. Biskupem.

Rodziców dzieci I komunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszła Niedziele po mszy św. o godz. 11 w klasztorze.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Pamiętajmy o zmarłych.