Komunikaty duszpasterskie

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Ofiary z niedzielnej zbiórki zasiliły konto parafialne.

Za tydzień obchodzimy w Kościele Dzień Papieski w tym dniu polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach. Na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami – proszę by tę zbiórkę przeprowadziły Panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św.

W Czwartek przypada  wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Poświęcenie różańców dzieciom I-komunijnym na dodatkowej Mszy św. o godz. 17.00 w Kościele Parafialnym.

Przypominamy o możliwości zamawiania Msze św. na nowy rok.

Polecamy Opiekuna i  kalendarze diecezjalne na nowy rok 2022 w cenie 6 zł. Można je nabywać u ministrantów lub w zakrystii. Zachęcamy do nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !