Komunikaty duszpasterskie

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś Dzień Papieski przed kościołami zbiórka ofiar do puszek na Fundusz stypendialny dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Dziękuję wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz, a paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.

W czwartek tradycyjny dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy o naszych nauczycielach i wychowawcach, nie tylko składając im życzenia, ale również modlitwę.

Porządkując groby na cmentarzu zwróćmy uwagę na właściwe składowanie śmieci oraz na prolongatę swoich grobów. W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych wymienianki. W najbliższy czwartek biuro nieczynne z racji dyżuru w stałym Konfesjonale w Kaliszu.

Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św.

Siostry Salezjanki zapraszają dzieci szkolne do Oratorium (soboty 14.00-14.30) oraz na  spotkania Oazy Dzieci Bożych i na radosne gry i zabawy (soboty 14.30-16.00)

Jest nowy Opiekun i  kalendarze diecezjalne na nowy rok 2021 w cenie 6 zł. Można je nabywać u ministrantów lub w zakrystii. Zachęcamy do nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże