KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04.2024

Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przeżywanie Świat Paschalnych. Osobno dziękuje ks. Sebastianowi za piękne kazania pasyjne państwu Wawrzyniakom, Panu Pawłowi Szkopkowi pani Magdzie Kucharskiej-Szali, panom i panią którzy przygotowali dekorację Bożego Grobu i Ciemnicy Dziękuję p. Partycji Maciaczyk i jej pomagającym, p. Darkowi Mądremu państwu Chmielarskim panom szafarzą, służbie liturgicznej, scholii młodzieżowej, pani Ewie troszczącej się o piękno i czystość naszego kościoła – i wam wszystkim za wszelką pomoc i okazane dobre serce. Dziękuję  słodkości  ma wielkanocny stół piekarni i cukierni p. Jana Mosia i Macieja Jaguźnego jak i za wędliny p. Jackowi i Michalinie Stempniewiczom wszystko bardzo smaczne i kolorowe starczy na cały miesiąc. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały sam będzie zapłatą.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wspomagając tę uczelnie ofiarą i modlitwą.

Za tydzień kwartalna zbiórka inwestycyjna  na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel jak i tym którzy będą ją przeprowadzali. Dziękuję też za ofiary z daniny ,które jeszcze spływają.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po mszy o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00, którą zakończymy wspólnie śpiewając koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny i prosząc o pokój na Ukrainie i na świecie

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego