Komunikaty Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary i dary składane na rzecz Ukrainy i pomocy uchodźcom a także za otwarte serca i domy dla nich.

Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00

W sobotę przeżywamy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Uroczysta suma w Bazylice św. Józefa.

27 marca kwartalna zbiórka na potrzeby naszej parafii – o jej przeprowadzenie prosimy Panie i Panów z komitetu parafialnego. Wszystkim Bóg zapłać za dar serca na potrzeby parafii.

Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w IV Niedzielą Wielkiego Postu, poprowadzi je ks. Bogdan Reczek – proboszcz z Wielowsi. Rekolekcje szkolne poprowadzą siostry Doroteuszki z Kalisza

Polecamy nowy numer Opiekuna, poświęcony 30 rocznicy powstania naszej Diecezji, a także ciąg dalszy ćwiczeń wielkopostnych tym razem o walce z lenistwem.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!