KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek wielkanocny (6.04.2015r.)

Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych. Dziękuję panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, panom organistom, służbie liturgicznej, młodzieży, naszym paniom troszczącym się o kościół, za pomoc i dobre serce oraz świadectwo wiary. Osobno pragnę podziękować panom prowadzącym drogę krzyżową i księdzu wikariuszowi za wygłoszenie kazań pasyjnych.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania pańskiego pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie ofiara i modlitwą.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia po Mszy o godz. 12.00 odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię.

Są nowe numery naszego Opiekuna, Przewodnika Katolickiego i promyczka dobra – numeru wielkanocnego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.