KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (22.03.2015r.)

W najbliższą sobotę spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00 do 10.30 następnie od 11.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Tradycyjnie zwracam uwagę na godziny dopołudniowe, będzie większa liczba kapłanów posługujących. Przypominamy, że objazd chorych z Komunią Wielkanocną 30 marca w wielki poniedziałek od godz. 8.00 – zapisy w zakrystii i biurze.

Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i, Hieronima Bednarza.

Za tydzień niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Młodzież oazowa będzie miała przygotowane gałązki palmowe przed kościołem, jest to forma wsparcia ich wyjazdów wakacyjnych.

Panie z Żywego Różańca proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

We wtorek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. ojca Pio. Spotkanie rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

W niedziele Droga Krzyżowa o godz. 19.00, ulicami naszego miasta zaczynamy od klasztoru O godz. 16.00 Gorzkie Zale z nauką pasyjną. Dyrekcja szkoły podstawowej w Grabowie przypomina, że do końca marca przyjmuje zapisy dzieci pięcioletnich do oddziałów przedszkolnych oraz dzieci 6 i 7-letnich do klas pierwszych.

Pojawił się nowy numer przewodnika i promyczka dobra – pisma dla dzieci

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu.