KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA (14.06.2015r.)

Trwamy w oktawie Bożego Ciała, pragnę jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować za przygotowane ołtarze, za wszelką pomoc i wspólne wyznanie naszej wiary.

We wtorek zapraszamy na spotkanie grupy św. ojca Pio, modlitwę rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00. połączoną wraz z procesją wokół kościoła.

W środę 10 czerwca próba z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania po wieczornej Mszy św. w kościele farnym. Obecność obowiązkowa.

Msza na zakończenie oktawy w czwartek o godz. 18.00, po niej procesja ul. G Łączną i Grodzką na Plac Powstańców. Proszę o przygotowanie ołtarzy mieszkańców naszych wiosek tak jak to było zapowiedziane.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00 udamy się w procesji do kościoła poklasztornego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP i dzień fatimski, po wieczornej Mszy św. wspólny różaniec.

Są do nabycia nowe numery czasopism Opiekuna i Przewodnika, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.