KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 18.10.2015 r.

1.) Dziś rozpoczynamy w kościele tydzień misyjny pamiętajmy o misjach w naszej modlitwie.

2.)W czwartek 22 października liturgiczne wspomnienie Św. JP II i w tym dniu również modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio spotkanie rozpoczynamy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

3.)Za tydzień w niedziele liczenie statystyczne wiernych parafian uczęszczających na niedzielne Msze św.

4.)Porządkując groby na cmentarzu zwróćmy uwagę na właściwe składowanie śmieci oraz na prolongatę swoich grobów.

5.)W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych wymienianki.

6.)W niedziele 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i na cmentarzu o 13.00 – za wszystkich zmarłych parafian.O godz. 12.30 rozpoczniemy procesją z wypominkami od bramy głównej. W tym dniu nie będzie Mszy św. wieczorowej i w Raduchowie.

7.)Prosimy panów szafarzy o pomoc w rozdawaniu Komunii św.

8.)Zbiórka ministrantów w sobotę 24 października o godz. 11.00 w kościele klasztornym.

9.)Pojawił się nowy numer Przewodnika.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !