Komunikaty

Jutro 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP porządek nabożeństw jak w niedziele to pamiątka bitwy warszawskiej z 1920 roku i dzień Wojska Polskiego.

Na odpust św. Rocha  do Mikstatu tradycyjnie jedziemy 16  we wtorek  na sumę o godz. 11.00. Wyjazd o godz. 10.00 sprzed klasztoru. Proszę panie do 3 feretronów.

21 sierpnia dożynki diecezjalno-gminne. Uroczysta msza św. polowa o  godz. 14.00  pod przew. Ks. Bpa Ordynariusza Damiana Bryla  poprzedzi ja przegląd i prezentacja wieńców dożynkowych z całej diecezji. Podziękujemy Panu Bogu za chleb i pracę rolników sadowników ogrodników i pszczelarzy. Już teraz dziękuję  wszystkim  którzy  zechcą włączyć się w tę uroczystość. Ofiary z mszy dożynkowej przeznaczamy  na fundację  Franciszka Żaka. Bóg zapłać za ten dar serca. Proszę panów strażaków o zebranie tej tacy.

Jest nowy Opiekun a w nim – m.in. – o posłudze kapelanów  wojskowych  – zapraszamy do lektury.

W czasie wakacji biuro parafialne czynne tylko po mszach św. z wyjątkiem wtorku i piątku.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku. Rolnikom – Szczęść Boże na czas żniw!!!