XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2015 r.

1.) W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca modlimy się za rodziny i poczęte życie, po Mszy św. wieczorowej Litania do św. rodziny, przypada również pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 8.00, których zgłaszamy w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie, zatroszczmy się o naszych chorych. Od godz. 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa, dzieci i młodzieży. W pierwszy piątek Msze św. o. godz. 16.00. i 18.00.

2.) 8 i 9 sierpnia tak jak w ciągu ubiegłych lat będziemy gościli pielgrzymów z naszej Kaliskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Prosimy dla nich o gościnę i zakwaterowanie. Grupa biało-zielona z Jarocina i Pleszewa, przybędzie 8 sierpnia (sobota), oraz 9 sierpnia (niedziela) dwie grupy z Ostrowa Wlkp. – Brązowa i Zielona. Przybędą do Grabowa w godzinach między 17.45 a 18.00,wejście do kościoła klasztornego.

3.) W czwartek święto Przemienienia Pańskiego odpust w parafii Giżyce o godz. 12.00.

4.) Narzeczonym przypominamy o rezerwacji Mszy św. na przyszły rok.

5.) Zbiórka ministrantów którzy wyjeżdżają na wycieczkę w góry poniedziałek o 6.45 przy remizie strażackiej.

6.) Jest nowy numer Opiekuna, Przewodnika Katolickiego, i zostało jeszcze kilka numerów promyczka wydania wakacyjnego wraz z płytą.

7.)Przypominamy o kalendarzach, które są wsparciem naszego Seminarium Duchownego w Kaliszu, można je nabyć u ministrantów lub w zakrystii cena 6 zł.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy
miłej niedzieli i zasłużonego odpoczynku w gronie najbliższych.