12.06.2016 r. – KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś zapowiadana kwartalna zbiórka na potrzeby malowania Kościoła farnego. Dziękuję wszystkim ofiarodawcą jak i tym którzy tę zbiórkę  przeprowadzają za zrozumienie potrzeby i  mojej prośby.

W poniedziałek 13 czerwca, kolejny dzień Fatimski, zapraszamy parafian na wspólny różaniec, który odmówimy po wieczornej Mszy św.

We wtorek w parafii uroczystość Bierzmowania, w poniedziałek o godz. 17.00.

Ostatnia próba z kandydatami po wieczornej Mszy św., i różańcu fatimskim. Po próbie spotkanie klasy 3 c na salce klasztornej – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Zbiórka z kandydatami na ministrantów w czwartek po Mszy wieczorowej w kościele klasztornym. Ustanowienie nowych ministrantów będzie w niedziele 19 czerwca o godz. 12.00 w klasztorze. Pojawił się nowy numer  Przewodnika i Promyczka dobra.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.