KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.06.2016 r.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim mieszkańcom wiosek za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość zakończenia oktawy jak i całej służbie liturgicznej.

Za tydzień  kwartalna zbiórka na potrzeby kościoła malowanie posuwa się w dobrym tempie w lipcu trzeba będzie zapłacić za wykonaną pracę Proszę więc wszystkie rodziny o włączenie się w tę zbiórkę ile kto może. Już z góry dziękuję wszystkim ofiarodawcą jak i tym którzy tę zbiórkę będą przeprowadzać.

14 czerwca  we wtorek w naszej parafii uroczystość Bierzmowania, sakramentu na Mszy św. o godz. 17.00 udzieli ks. biskup senior Teofil Wilski. Próba z kandydatami w poniedziałek po wieczornej Mszy św., a spowiedź młodzieży, rodziców i świadków w sobotę 11 czerwca od godz. 17.00 w klasztorze.

W środę po Mszy wieczorowej spotkanie z kandydatami z klasy 3 A, na salce w klasztorze, w czwartek od godz. 18.00 klasa 3 B i pozostali kandydaci, prosimy przynieś indeksy. Otoczmy modlitwą naszą młodzież.

W czwartek zapraszamy na spotkanie grupy św. ojca Pio, modlitwę rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

Zbiórka z kandydatami na ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele klasztornym.

Są do nabycia nowe numery czasopism  w obecnym Opiekunie ciekawy artykuł o Prymasie Wyszyńskim i prezentacja nowych kapłanów po święceniach zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.