27.12.2015 r. KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE — Niedziela Świętej Rodziny

1.)Jeszcze raz wszystkim parafianom i gościom Bóg zapłać za godne i piękne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia i wszelką pomoc w ich przygotowaniu. Dziękuję za dekorację i całą oprawę.

2.)Dziś w niedzielę św. Rodziny w naszej parafii kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego Kościoła. Wszystkim ofiarodawcą jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za składane ofiary.

3.)W naszej parafii rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwana kolędą. Na jej czas Msze św. wieczorowe zawieszone z wyjątkiem uroczystości i sobót.

4.)Przy chrzcielnicy można zaopatrzyć się w wodę święconą, niezbędną od poświęcenia domów, wystarczy nacisnąć kranik z góry na dół.

5.)W czwartek Sylwester o godz. 17.00 w kościele farnym Msza św. Dzięk. – Błag. za kończący się rok 2015 po Mszy adoracja wynagradzająca.

6.)O północy u sióstr w kaplicy Eucharystia na rozpoczęcie nowego roku 2016 wraz z modlitwą zawierzenia naszej parafii Panu Jezusowi.

7.)W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca po rannej Mszy Świętej odwiedziny chorych, których proszę zgłaszać jak zawsze w zakrystii i biurze parafialnym.

8.)UWAGA !!! Spowiedź wyjątkowo od godz. 16.30 – zakończona Komunią św. ok. godz. 17.00.

9.)W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 9.00. wynagradzająca Niep. Sercu NMP.

10.)Za tydzień w środę wypada uroczystość Trzech Króli, będzie można nabyć po Mszach św. poświęconą mirrę, kadzidło i kredę do opisania naszych domów. Jest to forma cegiełki, wsparcia ministrantów z naszej parafii. Dziękujemy za okazaną dobroć i zrozumienie.

NIEDZIELA 27 GRUDNIA
RADUCHÓW 1KS. OD 14.00 OD P. STACHÓW DO P. LIBUDZICÓW

PONIEDZIAŁEK 28 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1KS OD GODZ. 14.00 OD P. GRZEŚKÓW
Książenice 2 ks. od godz. 14.00 OD P. ADAMA SZMAJA

WTOREK 29 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1 KS. OD 14.00 OD P. JÓZEFA WARSZAWSKIEGO DO P GRZEGORZA DOSTATNIEGO
Książenice 2 ks od godz. 9.00 od M. KRAUZE DO PAŃSTWA IDZIKOWSKICH

ŚRODA 30 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1 KS. od godz. 14.00 Książenice – od Jana Jarzyny do Spotkania
KSIĄŻENICE 2 KS. od godz. 14.00 od Dziubińskich do spotkania

NOWY ROK – 1 STYCZNIA – PIĄTEK
OD 14.00 KANIA

sobota 2 stycznia
Książenice 1 ks. od godz. 10.00 Książenice – od Stanisława Stępnia
do Pawła Jędzrzejaka

poniedziałek 4 stycznia
KSIĄŻENICE OD 14.00 1 KS. OD P. MARIANA DOSTATNIEGO (UL. MORELOWA, UL.BRZOSKWINIOWA, UL. ZIELONA, UL. WIEJSKA, UL. CZEREŚNIOWA)
KSIĄŻENICE OD 14.00 2 KS. OD. P. ZENONA RYBCZAKA DO SPOTKANIA

wtorek 5 stycznia
Zamość 1 ks. od godz. 9.00 od P. Stacherzaków do p. Lukasów
Zamość 2 ks. od godz. 9.00 od Państwa Strzeleckich do Państwa Piątkowskich

środa 6 stycznia – Objawienie Pańskie – Trzech Króli
od godz. 18.00 kolęda w domu Sióstr na Ostrzeszowskiej
Prosimy w miarę możliwości o podwiezienie księży na końcowe części dalszych odcinków.