18.06.2023

Komunikaty duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

Pragnę jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować za przygotowane ołtarze na Boże Ciało, za wszelką pomoc i wspólne wyznanie naszej wiary.

Msze św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego  w czwartek w klasztorze:

• g. 8.05 – kl. VI – VIII
  • g. 9.40 – kl. I – V

Prosimy również rodziców uczniów chodzących do szkoły w Zamościu o przywiezienie dzieci do kościoła, tak abyśmy mogli wszyscy razem dziękować Panu Bogu za miniony rok edukacji.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. wieczornych.

W najbliższy wtorek w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość bierzmowania, którego udzieli ks. bp. Damian Bryl. Zapraszamy młodzież dzisiaj tj. niedzielę na godz. 17 do fary na próbę. W poniedziałek od godz. 16 spowiedź  dla kandydatów do bierzmowania i ich bliskich

Za tydzień kwartalna zbiórka na potrzeby Kościoła.

Za tydzień także ostatnia msza w Raduchowie – od 1 lipca do końca wakacji nie będzie tam mszy św., Msza o godz. 11.00 będzie w farze, a Msza św. wieczorna w klasztorze będzie o godz. 19.00.

Rozpoczęła się rekrutacja do szkoły organistowskiej oraz studium podyplomowe na katechetów (nauczyciele z tytułem magistra) osoby zainteresowane proszę o kontakt z ks. proboszczem.

Jest nowy numer naszego dwutygodnika diecezjalnego „Opiekun”.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego.